Praca w S&R Humanwork

Tacy jesteśmy.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Dzięki temu że nie jestesmy dużą agencją zatrudnienia traktujemy każdego z naszych pracowników w sposób indywidualny. Razem rozwiązujemy problemy i cieszymy się z sukcesów. Cały czas pracujemy nad dalszym rozwojem. Dzięki temu że na nasz zespół składają się osoby o przyjaznym nastawieniu i z chęcią służące pomocą współpraca prowadzona jest w przyjaznej atmosferze.

Dajemy radę!

Każdy dzień to dla nas nowe wyzwania ale i nowe możliwości. Z tych drugich staramy się zawsze korzystać. Wykorzystujemy każdą szansę na ulepszenie firmy co wpływa na jakość współpracy między nami, międzynarodową kadrą pracowników tymczasowych i klientami.

Zawsze kładliśmy duży nacisk na warunki w jakich żyją i pracują nasi pracownicy. Dlatego dużo uwagi zwracamy na transport, zakwaterowanie czy takie formalności jak dobór najkorzystniejszego ubezpieczenia zdrowotnego.

Kierujemy się etyką pracy i wzajemnym szacunkiem tak samo w stosunku do klientów jak i pracowników. Naszą siłą jest zgranie i umiejętność współpracy!

Uważasz że praca z nami niesie ze sobą korzyści?
Kliknij na Aplikuj, wypełnij formularz i dołącz do nas.

Stanowiska które na Ciebie czekają sprawdzisz w zakładce Oferty pracy

 

W S&R Humanwork zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Staramy się w wspomagać ich w każdy możliwy sposób.
Zainicjowaliśmy współpracę z TTC Talen Training Centrum w celu ułatwienia nauki języka holenderskiego każdemu kto poczuje taką potrzebę.
Gwarantujemy naszym pracownikom bony na zakup kursów językowych ze strony talentraining.nl