Oferty pracy

Poniżej znaduje się lista ofert pracy.

Housekeeping / Sprzątanie otwartych powierzchni (AD)

Oferujemy pracę jako housekeeper i AD (sprzątanie otwartych powierzchni). Pracujemy w Hotelach na terenie Den Haag, Den Bosch, Hoofddorp, Utrecht, Amsterdam Zuid. Oferta dla kobiet i mężczyzn! 

czytaj więcej Holandia

Praca w szklarniach

Dla osób zainteresowanych pracą w sektorze szklarniowym oferujemy zatrudnienie w współpracujących z nami szklarniami. W zakres obowiązków wchodzi przygotowanie do produkcji, ścinanie i pielęgnacja papryki lub pomidorów (również koktajlowych). Praca całoroczna. W zależności od pory roku zakres obowiązków będzie się zmieniał.Możliwa praca dla par i osób bez doświadczenia.

czytaj więcej Holandia

Spawacz MIG / Spawacz TIG

Praca dla spawacza MIG i spawaczy TIG.Oferta skierowana wyłącznie dla osób z uprawnieniami.Poszukujemy osoby na stanowisko spawacza metodą MIG i kilku osób na stanowisko spawacza TIG. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego. Konieczne jest przedstawienie aktualnych uprawnień. Praca dla holendeskiej rodzinnej firmy. Zapewniamy bardzo wysokie wynagrodzenie i pracę w dobrych i bezpiecznych warunkach.

czytaj więcej Holandia

Praca w szklarni z kwiatami

Dla naszego klienta, czołowego producenta kwiatów ciętych w Holandii poszukujemy pracowników do różnorodnych prac na terenie szklarni. Nie wymagamy doświadczenia ale jest ono mile widziane. Praca w polskim zespole. Dla osób wyróżniających się pracowitością i zaangażowaniem przeprowadzamy szkolenia podnoszące kwalifikacje.

czytaj więcej Holandia

Operator wózków widłowych

Praca jako operator wózków widłowych.Jeżeli posiadasz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i posiadasz doświadczenie w takiej pracy to szukamy właśnie Ciebie!Prowadzimy ciągły nabór operatorów wózków widłowych bocznych i wysokiego składowania.Praca na terenie całej Holandii, warunki zatrudnienia są uzależnione od konkretnej lokalizacji.

czytaj więcej Holandia

Pracownik produkcji - również dla par

Praca w firmie z sektora produkcji spożywczej.Poszukujemy zainteresowanych osób do pracy w firmie z sektora produkcji spożywczej. W zakres obowiązków wchodzi przygotowywanie składników, obsługa prostych maszyn, praca przy liniach produkcyjnych. Dla osób dobrze znających język angielski lub holenderski jest możliwość przeszkolenia na stanowisko liniowych lub operatorów maszyn.Praca równie dla par!

czytaj więcej Holandia

Sprzątanie biur

Praca w firmie sprzątającej.W związku z podpisaniem kontraktu na obsługę nowego biurowca poszukujemy dla naszego klienta osób do sprzątania biur i ciągów komunikacyjnych w budynku. Na dużych powierzchniach praca odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego półautomatycznego sprzętu. Mile widziane doświadczenie w branży i własny transport.

czytaj więcej Holandia

Praca na sortowni

Praca na sortowni firmy pocztowej.Poszukujemy osób do pracy przy sortowaniu przesyłek w nowoczesnym centrum wysyłkowym. Praca zmianowa głównie w godzinach wieczornych i w nocy.Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu na team leadera.

czytaj więcej Holandia

Order picker

Praca jako order picker.Oferta łączona - jednoczesny nabór do kilku magazynów i centrów dystrybucyjnych.Dla naszych klientów z sektora handlu elektronicznego i spożywczego poszukujemy osób na stanowisko order picker. W zależności od lokalizacji praca w systemie voice picking i scanner. Nie wymagamy doświadczenia (przeprowadzamy płatne szkolenia) a jedynie motywacji do pracy.

czytaj więcej Holandia

Magazynier

Dla jednego z centrów dystrybucyjnych poszukujemy chętnych na stanowisko magazyniera. W zakres obowiązków wchodzi załadunek i rozładunek, pakowanie i sortowanie towarów.Poszukujemy osób sprawnych fizycznie i sumiennych. Nasz klient większą wagę przykłada do jakości pracy (konieczność liczenia i dbanie o stan produktów) niż do jej szybkości. Mile widziany jest komunikatywny język holenderski lub angielski ale nie jest to warunek konieczny.

czytaj więcej Holandia

Praca przy sprzątaniu hoteli

Poszukujemy 4 osób które wzmocnią nasz zespół sprzątający jeden z najpopularniejszych hoteli w regionie. Jeżeli cechuje Cię duża motywacja do pracy i dokładność, jesteś niekarany/a, a dodatkowo znasz komunikatywnie język holenderski lub angielski i masz doświadczenie w tym zawodzie, to jesteś tym kogo szukamy.Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę w pracy.

czytaj więcej Holandia